
- #
- 4
- Ім\'я
- Павло ПОТЬОМКО
- Національність
Україна- Позиція
- Захисник
- Поточний клуб
- Балкани PRIME
- Турніри
- Чемпіонат Вінницької МТГ 2016, Я - Патріот! (Euroshpon-Smyga). Плей-офф, Utmost Cup (весна 2026). Gold League. Груповий етап. Group B, VinFCup. Манеж, Зимовий Чемпіонат Вінницької МТГ серед юнаків 2016 р.н. (манеж), Чемпіонат Вінницької МТГ 2017 (осінь 2025), Чемпіонат Вінницької МТГ 2016 (осінь 2025), Чемпіонат Вінницької МТГ 2017, Я - Патріот! (Euroshpon-Smyga), Utmost Cup. Весна 2026. Груповий етап. Group C, Winter Utmost Cup. Манеж
- Сезони
- 2026 (весна), 2025 (осінь)
- Дата народження
- 18.02.2017
- Вік
- 9
Зимовий Чемпіонат Вінницької МТГ серед юнаків 2016 р.н. (манеж)
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 8 | 0.13 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 12.50 | 87.50 | 0 |
| Всього | - | 8 | 0.13 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 12.50 | 87.50 | 0 |
Чемпіонат Вінницької МТГ 2017 (осінь 2025)
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 (осінь) | Балкани PRIME 17 | 12 | 0.33 | 4 | 8 | 0 | 0 | 50.00 | 25.00 | 25.00 | 0 |
| Всього | - | 12 | 0.33 | 4 | 8 | 0 | 0 | 50.00 | 25.00 | 25.00 | 0 |
Чемпіонат Вінницької МТГ 2016 (осінь 2025)
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 (осінь) | Балкани PRIME 17 | 11 | 0.18 | 2 | 0 | 0 | 0 | 72.73 | 9.09 | 18.18 | 0 |
| Всього | - | 11 | 0.18 | 2 | 0 | 0 | 0 | 72.73 | 9.09 | 18.18 | 0 |
Чемпіонат Вінницької МТГ 2016
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 8 | 0.13 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 12.50 | 87.50 | 0 |
| 2025 (осінь) | Балкани PRIME 17 | 11 | 0.18 | 2 | 0 | 0 | 0 | 72.73 | 9.09 | 18.18 | 0 |
| Всього | - | 19 | 0.31 | 3 | 0 | 0 | 0 | 42.11 | 10.53 | 47.37 | 0 |
Чемпіонат Вінницької МТГ 2017
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 (осінь) | Балкани PRIME 17 | 12 | 0.33 | 4 | 8 | 0 | 0 | 50.00 | 25.00 | 25.00 | 0 |
| Всього | - | 12 | 0.33 | 4 | 8 | 0 | 0 | 50.00 | 25.00 | 25.00 | 0 |
Я - Патріот! (Euroshpon-Smyga). Плей-офф
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 3 | 0.67 | 2 | 0 | 0 | 0 | 33.33 | 0.00 | 66.67 | 0 |
| Всього | - | 3 | 0.67 | 2 | 0 | 0 | 0 | 33.33 | 0.00 | 66.67 | 0 |
Я - Патріот! (Euroshpon-Smyga)
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 8 | 0.63 | 5 | 0 | 0 | 0 | 37.50 | 12.50 | 50.00 | 0 |
| Всього | - | 8 | 0.63 | 5 | 0 | 0 | 0 | 37.50 | 12.50 | 50.00 | 0 |
Utmost Cup. Весна 2026. Груповий етап. Group C
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 3 | 0.67 | 2 | 0 | 0 | 0 | 100.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Всього | - | 3 | 0.67 | 2 | 0 | 0 | 0 | 100.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
Utmost Cup (весна 2026). Gold League. Груповий етап. Group B
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 3 | 0.67 | 2 | 0 | 0 | 0 | 33.33 | 66.67 | 0.00 | 0 |
| Всього | - | 3 | 0.67 | 2 | 0 | 0 | 0 | 33.33 | 66.67 | 0.00 | 0 |
VinFCup. Манеж
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 (осінь) | Балкани PRIME 17 | 5 | 0.40 | 2 | 0 | 0 | 0 | 100.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Всього | - | 5 | 0.4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 100.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
Winter Utmost Cup. Манеж
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 8 | 0.25 | 2 | 0 | 0 | 0 | 75.00 | 12.50 | 12.50 | 0 |
| Всього | - | 8 | 0.25 | 2 | 0 | 0 | 0 | 75.00 | 12.50 | 12.50 | 0 |
Career Total
| Сезон | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | 30 | 0.40 | 12 | 0 | 0 | 0 | 43.33 | 16.67 | 40.00 | 0 |
| 2025 (осінь) | 37 | 0.35 | 13 | 8 | 0 | 0 | 67.57 | 10.81 | 21.62 | 0 |
| Всього | 67 | 0.75 | 25 | 8 | 0 | 0 | 57.35 | 13.24 | 29.41 | 0 |
