
- #
- 27
- Ім\'я
- Олександр МАЦЬКО
- Національність
Україна- Позиція
- Нападник
- Поточний клуб
- Балкани (ч) 17, Балкани PRIME, Балкани PRIME 17
- Турніри
- Кубок Вінницької МТГ серед юнаків (2017 р.н.), Чемпіонат Вінницької МТГ 2016, Я - Патріот! (Euroshpon-Smyga). Плей-офф, VinFCup. Манеж, Зимовий Чемпіонат Вінницької МТГ серед юнаків 2016 р.н. (манеж), Чемпіонат Вінницької МТГ 2017 (осінь 2025), Чемпіонат Вінницької МТГ 2016 (осінь 2025), Чемпіонат Вінницької МТГ 2017, Я - Патріот! (Euroshpon-Smyga), Winter Utmost Cup. Манеж
- Сезони
- 2026 (весна), 2025 (осінь)
- Дата народження
- 27.07.2017
- Вік
- 8
Зимовий Чемпіонат Вінницької МТГ серед юнаків 2016 р.н. (манеж)
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 10 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10.00 | 10.00 | 80.00 | 0 |
| Всього | - | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10.00 | 10.00 | 80.00 | 0 |
Кубок Вінницької МТГ серед юнаків (2017 р.н.)
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 (осінь) | Балкани PRIME 17 | 2 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Всього | - | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
Чемпіонат Вінницької МТГ 2017 (осінь 2025)
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 (осінь) | Балкани PRIME 17 | 12 | 0.42 | 5 | 1 | 0 | 0 | 50.00 | 25.00 | 25.00 | 0 |
| Всього | - | 12 | 0.42 | 5 | 1 | 0 | 0 | 50.00 | 25.00 | 25.00 | 0 |
Чемпіонат Вінницької МТГ 2016 (осінь 2025)
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 (осінь) | Балкани PRIME 17 | 8 | 0.13 | 1 | 0 | 0 | 0 | 62.50 | 12.50 | 25.00 | 0 |
| Всього | - | 8 | 0.13 | 1 | 0 | 0 | 0 | 62.50 | 12.50 | 25.00 | 0 |
Чемпіонат Вінницької МТГ 2016
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 10 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10.00 | 10.00 | 80.00 | 0 |
| 2025 (осінь) | Балкани PRIME 17 | 8 | 0.13 | 1 | 0 | 0 | 0 | 62.50 | 12.50 | 25.00 | 0 |
| Всього | - | 18 | 0.13 | 1 | 0 | 0 | 0 | 33.33 | 11.11 | 55.56 | 0 |
Чемпіонат Вінницької МТГ 2017
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 (осінь) | Балкани PRIME 17 | 12 | 0.42 | 5 | 1 | 0 | 0 | 50.00 | 25.00 | 25.00 | 0 |
| Всього | - | 12 | 0.42 | 5 | 1 | 0 | 0 | 50.00 | 25.00 | 25.00 | 0 |
Я - Патріот! (Euroshpon-Smyga). Плей-офф
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 3 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33.33 | 0.00 | 66.67 | 0 |
| Всього | - | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33.33 | 0.00 | 66.67 | 0 |
Я - Патріот! (Euroshpon-Smyga)
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 8 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37.50 | 12.50 | 50.00 | 0 |
| Всього | - | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37.50 | 12.50 | 50.00 | 0 |
VinFCup. Манеж
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 (осінь) | Балкани (ч) 17 | 3 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 100.00 | 0 |
| Всього | - | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 100.00 | 0 |
Winter Utmost Cup. Манеж
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Всього | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Career Total
| Сезон | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | 18 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22.22 | 11.11 | 66.67 | 0 |
| 2025 (осінь) | 27 | 0.26 | 7 | 1 | 0 | 0 | 51.85 | 14.81 | 33.33 | 0 |
| Всього | 45 | 0.26 | 7 | 1 | 0 | 0 | 41.30 | 13.04 | 45.65 | 0 |
