
- #
- 31
- Ім\'я
- Назар ВОЛОЩУК
- Національність
Україна- Позиція
- Півзахисник
- Поточний клуб
- Балкани PRIME
- Турніри
- Чемпіонат Вінницької МТГ 2016, Я - Патріот! (Euroshpon-Smyga). Плей-офф, Utmost Cup (весна 2026). Gold League. Груповий етап. Group B, Winter Utmost Cup. Манеж. Груповий етап. Група Е, Winter Utmost Cup. Манеж. Gold League. Плей-оф, Зимовий Чемпіонат Вінницької МТГ серед юнаків 2016 р.н. (манеж), Чемпіонат Вінницької МТГ 2017 (осінь 2025), Чемпіонат Вінницької МТГ 2016 (осінь 2025), Чемпіонат Вінницької МТГ 2017, Я - Патріот! (Euroshpon-Smyga), VinFCup. Манеж. Group E, Utmost Cup. Весна 2026. Груповий етап. Group C, Winter Utmost Cup. Манеж, Winter Utmost Cup. Манеж. Gold League. Група В
- Сезони
- 2026 (весна), 2025 (осінь)
- Дата народження
- 31.08.2017
- Вік
- 8
Зимовий Чемпіонат Вінницької МТГ серед юнаків 2016 р.н. (манеж)
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 8 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 12.50 | 87.50 | 0 |
| Всього | - | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 12.50 | 87.50 | 0 |
Чемпіонат Вінницької МТГ 2017 (осінь 2025)
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 (осінь) | Балкани PRIME 17 | 9 | 0.56 | 5 | 1 | 0 | 0 | 44.44 | 33.33 | 22.22 | 0 |
| Всього | - | 9 | 0.56 | 5 | 1 | 0 | 0 | 44.44 | 33.33 | 22.22 | 0 |
Чемпіонат Вінницької МТГ 2016 (осінь 2025)
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 (осінь) | Балкани PRIME 17 | 11 | 0.55 | 6 | 0 | 0 | 0 | 72.73 | 9.09 | 18.18 | 0 |
| Всього | - | 11 | 0.55 | 6 | 0 | 0 | 0 | 72.73 | 9.09 | 18.18 | 0 |
Чемпіонат Вінницької МТГ 2016
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 8 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 12.50 | 87.50 | 0 |
| 2025 (осінь) | Балкани PRIME 17 | 11 | 0.55 | 6 | 0 | 0 | 0 | 72.73 | 9.09 | 18.18 | 0 |
| Всього | - | 19 | 0.55 | 6 | 0 | 0 | 0 | 42.11 | 10.53 | 47.37 | 0 |
Чемпіонат Вінницької МТГ 2017
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 (осінь) | Балкани PRIME 17 | 9 | 0.56 | 5 | 1 | 0 | 0 | 44.44 | 33.33 | 22.22 | 0 |
| Всього | - | 9 | 0.56 | 5 | 1 | 0 | 0 | 44.44 | 33.33 | 22.22 | 0 |
Я - Патріот! (Euroshpon-Smyga). Плей-офф
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 3 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33.33 | 0.00 | 66.67 | 0 |
| Всього | - | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33.33 | 0.00 | 66.67 | 0 |
Я - Патріот! (Euroshpon-Smyga)
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 8 | 0.13 | 1 | 0 | 0 | 0 | 37.50 | 12.50 | 50.00 | 0 |
| Всього | - | 8 | 0.13 | 1 | 0 | 0 | 0 | 37.50 | 12.50 | 50.00 | 0 |
VinFCup. Манеж. Group E
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 (осінь) | Балкани PRIME 17 | 3 | 1.33 | 4 | 0 | 0 | 0 | 100.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Всього | - | 3 | 1.33 | 4 | 0 | 0 | 0 | 100.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
Utmost Cup. Весна 2026. Груповий етап. Group C
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 3 | 0.67 | 2 | 0 | 0 | 0 | 100.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Всього | - | 3 | 0.67 | 2 | 0 | 0 | 0 | 100.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
Utmost Cup (весна 2026). Gold League. Груповий етап. Group B
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 3 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33.33 | 66.67 | 0.00 | 0 |
| Всього | - | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33.33 | 66.67 | 0.00 | 0 |
Winter Utmost Cup. Манеж
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 8 | 0.50 | 4 | 0 | 0 | 0 | 75.00 | 12.50 | 12.50 | 0 |
| Всього | - | 8 | 0.5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 75.00 | 12.50 | 12.50 | 0 |
Winter Utmost Cup. Манеж. Груповий етап. Група Е
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 3 | 0.67 | 2 | 0 | 0 | 0 | 100.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Всього | - | 3 | 0.67 | 2 | 0 | 0 | 0 | 100.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
Winter Utmost Cup. Манеж. Gold League. Група В
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 3 | 0.67 | 2 | 0 | 0 | 0 | 66.67 | 33.33 | 0.00 | 0 |
| Всього | - | 3 | 0.67 | 2 | 0 | 0 | 0 | 66.67 | 33.33 | 0.00 | 0 |
Winter Utmost Cup. Манеж. Gold League. Плей-оф
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 2 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50.00 | 0.00 | 50.00 | 0 |
| Всього | - | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50.00 | 0.00 | 50.00 | 0 |
Career Total
| Сезон | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | 30 | 0.23 | 7 | 0 | 0 | 0 | 43.33 | 16.67 | 40.00 | 0 |
| 2025 (осінь) | 32 | 0.56 | 18 | 1 | 0 | 0 | 68.75 | 12.50 | 18.75 | 0 |
| Всього | 62 | 0.79 | 25 | 1 | 0 | 0 | 57.14 | 14.29 | 28.57 | 0 |
