
- #
- 1
- Ім\'я
- Нікіта ПОЛІЩУК
- Національність
Україна- Позиція
- Воротар
- Поточний клуб
- Балкани PRIME
- Турніри
- Я - Патріот! (Euroshpon-Smyga). Плей-офф, Utmost Cup (весна 2026). Gold League. Груповий етап. Group B, VinFCup. Манеж. Gold League C, Winter Utmost Cup. Манеж. Груповий етап. Група Е, Зимовий Чемпіонат Вінницької МТГ серед юнаків 2016 р.н. (манеж), Чемпіонат Вінницької МТГ 2017 (осінь 2025), Чемпіонат Вінницької МТГ 2016 (осінь 2025), Я - Патріот! (Euroshpon-Smyga), VinFCup. Манеж. Group E, Utmost Cup. Весна 2026. Груповий етап. Group C, VinFCup. Манеж. Gold League. Плей-оф (5-8 місце)
- Сезони
- 2026 (весна), 2025 (осінь)
- Дата народження
- 09.10.2017
- Вік
- 8
Зимовий Чемпіонат Вінницької МТГ серед юнаків 2016 р.н. (манеж)
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 10 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10.00 | 10.00 | 80.00 | 0 |
| Всього | - | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10.00 | 10.00 | 80.00 | 0 |
Чемпіонат Вінницької МТГ 2017 (осінь 2025)
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 (осінь) | Балкани PRIME 17 | 12 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50.00 | 25.00 | 25.00 | 0 |
| Всього | - | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50.00 | 25.00 | 25.00 | 0 |
Чемпіонат Вінницької МТГ 2016 (осінь 2025)
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 (осінь) | Балкани PRIME 17 | 11 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 72.73 | 9.09 | 18.18 | 0 |
| Всього | - | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 72.73 | 9.09 | 18.18 | 0 |
Я - Патріот! (Euroshpon-Smyga). Плей-офф
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 3 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33.33 | 0.00 | 66.67 | 0 |
| Всього | - | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33.33 | 0.00 | 66.67 | 0 |
Я - Патріот! (Euroshpon-Smyga)
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 8 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37.50 | 12.50 | 50.00 | 0 |
| Всього | - | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37.50 | 12.50 | 50.00 | 0 |
VinFCup. Манеж. Group E
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 (осінь) | Балкани PRIME 17 | 3 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Всього | - | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
Utmost Cup. Весна 2026. Груповий етап. Group C
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 3 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Всього | - | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
Utmost Cup (весна 2026). Gold League. Груповий етап. Group B
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 3 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33.33 | 66.67 | 0.00 | 0 |
| Всього | - | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33.33 | 66.67 | 0.00 | 0 |
VinFCup. Манеж. Gold League. Плей-оф (5-8 місце)
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 (осінь) | Балкани PRIME 17 | 2 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Всього | - | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
VinFCup. Манеж. Gold League C
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 (осінь) | Балкани PRIME 17 | 3 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 66.67 | 0.00 | 33.33 | 0 |
| Всього | - | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 66.67 | 0.00 | 33.33 | 0 |
Winter Utmost Cup. Манеж. Груповий етап. Група Е
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 3 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Всього | - | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
Career Total
| Сезон | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | 32 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 43.75 | 15.63 | 40.63 | 0 |
| 2025 (осінь) | 37 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 67.57 | 10.81 | 21.62 | 0 |
| Всього | 69 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 57.14 | 12.86 | 30.00 | 0 |
