
- #
- 35
- Ім\'я
- Андрій ТИТКО
- Національність
Україна- Позиція
- Захисник
- Поточний клуб
- Балкани PRIME
- Турніри
- Я - Патріот! (Euroshpon-Smyga). Плей-офф, Utmost Cup (весна 2026). Gold League. Груповий етап. Group B, VinFCup. Манеж. Gold League C, Winter Utmost Cup. Манеж. Груповий етап. Група Е, Winter Utmost Cup. Манеж. Gold League. Плей-оф, Зимовий Чемпіонат Вінницької МТГ серед юнаків 2016 р.н. (манеж), Чемпіонат Вінницької МТГ 2017 (осінь 2025), Чемпіонат Вінницької МТГ 2016 (осінь 2025), Я - Патріот! (Euroshpon-Smyga), VinFCup. Манеж. Group E, Utmost Cup. Весна 2026. Груповий етап. Group C, VinFCup. Манеж. Gold League. Плей-оф (5-8 місце), Winter Utmost Cup. Манеж. Gold League. Група В
- Сезони
- 2026 (весна), 2025 (осінь)
- Дата народження
- 27.10.2017
- Вік
- 8
Зимовий Чемпіонат Вінницької МТГ серед юнаків 2016 р.н. (манеж)
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 10 | 0.10 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10.00 | 10.00 | 80.00 | 0 |
| Всього | - | 10 | 0.1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10.00 | 10.00 | 80.00 | 0 |
Чемпіонат Вінницької МТГ 2017 (осінь 2025)
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 (осінь) | Балкани PRIME 17 | 11 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 45.45 | 27.27 | 27.27 | 0 |
| Всього | - | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 45.45 | 27.27 | 27.27 | 0 |
Чемпіонат Вінницької МТГ 2016 (осінь 2025)
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 (осінь) | Балкани PRIME 17 | 11 | 0.09 | 1 | 0 | 0 | 0 | 72.73 | 9.09 | 18.18 | 0 |
| Всього | - | 11 | 0.09 | 1 | 0 | 0 | 0 | 72.73 | 9.09 | 18.18 | 0 |
Я - Патріот! (Euroshpon-Smyga). Плей-офф
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 3 | 0.33 | 1 | 0 | 0 | 0 | 33.33 | 0.00 | 66.67 | 0 |
| Всього | - | 3 | 0.33 | 1 | 0 | 0 | 0 | 33.33 | 0.00 | 66.67 | 0 |
Я - Патріот! (Euroshpon-Smyga)
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 8 | 0.13 | 1 | 0 | 0 | 0 | 37.50 | 12.50 | 50.00 | 0 |
| Всього | - | 8 | 0.13 | 1 | 0 | 0 | 0 | 37.50 | 12.50 | 50.00 | 0 |
VinFCup. Манеж. Group E
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 (осінь) | Балкани PRIME 17 | 3 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Всього | - | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
Utmost Cup. Весна 2026. Груповий етап. Group C
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 3 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Всього | - | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
Utmost Cup (весна 2026). Gold League. Груповий етап. Group B
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 3 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33.33 | 66.67 | 0.00 | 0 |
| Всього | - | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33.33 | 66.67 | 0.00 | 0 |
VinFCup. Манеж. Gold League. Плей-оф (5-8 місце)
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 (осінь) | Балкани PRIME 17 | 2 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Всього | - | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
VinFCup. Манеж. Gold League C
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 (осінь) | Балкани PRIME 17 | 3 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 66.67 | 0.00 | 33.33 | 0 |
| Всього | - | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 66.67 | 0.00 | 33.33 | 0 |
Winter Utmost Cup. Манеж. Груповий етап. Група Е
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 3 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Всього | - | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
Winter Utmost Cup. Манеж. Gold League. Група В
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 3 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 66.67 | 33.33 | 0.00 | 0 |
| Всього | - | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 66.67 | 33.33 | 0.00 | 0 |
Winter Utmost Cup. Манеж. Gold League. Плей-оф
| Сезон | Клуб | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | Балкани PRIME | 2 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50.00 | 0.00 | 50.00 | 0 |
| Всього | - | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50.00 | 0.00 | 50.00 | 0 |
Career Total
| Сезон | Ігри | Сер.голів | Голи | Асисти | Жовті картки | Червоні картки | Win % | Draw % | Loss % | Автоголи |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (весна) | 32 | 0.06 | 2 | 0 | 0 | 0 | 43.75 | 15.63 | 40.63 | 0 |
| 2025 (осінь) | 36 | 0.03 | 1 | 0 | 0 | 0 | 66.67 | 11.11 | 22.22 | 0 |
| Всього | 68 | 0.09 | 3 | 0 | 0 | 0 | 56.52 | 13.04 | 30.43 | 0 |
